20th August 2018 - New version 2.6.2

  • Mr. Dam
  • Topic Author
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
More
5 years 7 months ago #116694 by Mr. Dam
Replied by Mr. Dam on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
Hi,
Could you please submit ticket and send your site url with super admin account, i will check the issue for you.
Thanks
Dam

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 7 months ago #116707 by Macabrismix
Replied by Macabrismix on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
so far you can not afford such experiments. The second time after the update there is a problem with the text message. I went back to version 2.6.1 and it's ok. Sorry, but not right now maybe after the next update it will be ok ...
Alternatively, if you make the update to the working version 2.6.2 yourself

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 7 months ago #116711 by Michal Ciesla
Replied by Michal Ciesla on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
To nie pierwszy raz. Dodają funkcjonalność i jej nie testuja. Chcą ciągle tylko dostęp do konta.

Co tym razem nie działa? Bo nie instalowałem tej nowej wersji. Ja już się domagam zwrotu pieniędzy, w regulaminie maja napisane że jeśli w ciągu trzech dni nie naprawia błędu to się należy zwrot.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 7 months ago #116712 by Macabrismix
Replied by Macabrismix on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
Na poprzedniej stronie w ostatnim poscie dodałem załacznik ze screnem. Dodali funkcje wysyłania sms do pracowników itp i dodali do kazdej z opcji pole zaznacz które maja aktywować te smsy ale nie da sie zapisać zaznaczonych i po odswiezeniu dalej puste...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 7 months ago #116733 by Michal Ciesla
Replied by Michal Ciesla on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
Jeśli Ci zależy na tej opcji wysyłki smsów do pracowników to musisz chwilę zaczekać aż ją naprawię. Jeśli chcesz tylko po prostu wysyłać smsy tak jak było wcześniej to jak mi podasz maila to Ci podeślę plik, który musisz podmienić na serwerze i będzie Ci działać.

Wysyłkę smsów do pracowników naprawię pewno w przyszłym tygodniu jakoś pod koniec, bo mi na tej opcji bardzo zależy, więc jeśli też byś ją chciał, to musisz poczekać. A do nich napisz. żeby oddali Ci pieniądze. Patrz punkt 2.1 www.joomdonation.com/terms-and-conditions.html

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
5 years 7 months ago #116759 by Macabrismix
Replied by Macabrismix on topic 30th July 2018 - New version 2.6.1
te wysyłanie zrobili ale miałem 14 dni bez funkcji wysyłania.Teraz po tym update jak to nowe nie działało to zaraz zrobiłem old version 2.6.1 i tak na razie zostaje.

Please Log in or Create an account to join the conversation.